Експерт/ експертиза/ експертні висновки
Питання/Тема
Які документи може запитувати експерт?
...

...

Як вже зазначалося, разом із заявою або рішенням про призначення експертизи на розгляд експерту подаються документи та інші матеріали. У тому випадку, якщо цих документів недостатньо, експерт може запитувати надання додаткових матеріалів. Важливо зазначити, що експерт може просити лише ті документи, які безпосередньо стосуються предмета експертизи і є необхідними для прийняття експертних висновків.

Так, предметом експертизи є з'ясування певного кола питань шляхом встановлення певних фактичних даних, що мають значення для конкретної справи, та дослідження об'єктів експертизи.

У зв'язку з цим, для того щоб встановити, чи має документ відношення до експертизи, необхідно визначити, чи може певним чином той чи інший документ вплинути на результати проведеної експертизи, всебічність та достатність досліджуваних питань.

Також варто вказати, що у випадку ведення бухгалтерського обліку в електронно-обчислювальному вигляді, експерту надаються регістри бухгалтерського обліку у роздрукованому вигляді та належним чином завірені.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію