Дозвіл на спеціальне використання води
Редакції документа
Питання/Тема
Який порядок отримання дозволу на спеціальне використання води?
...

...

Для суб'єктів господарювання, які здійснюють самостійний забір води з підземних або поверхневих вод (первинні водокористувачі) необхідним є отримання дозволу на спеціальне використання води.

Відповідно до статті 49 Водного Кодексу України дозвіл на спеціальне водокористування видається безоплатно:

  • Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями – у разі використання води водних об'єктів загальнодержавного значення.
  • органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами за погодженням із Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями – у разі використання води водних об'єктів місцевого значення.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію