Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Довірче управління/Довірчий власник
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може майно, передане в довірче управління платнику податку, бути джерелом погашення податкового боргу такого довірчого власника?
...

...

Відповідно до підпункту 87.3.2. пункту 87.3. статті 87 ПК України не може бути використано як джерела погашення податкового боргу платника податків майно інших осіб, прийняті платником податків у заставу чи заклад, довірче та будь-які інші види агентського управління;

Виходячи з цього, довірчий власник, не має право використовувати майно, передане йому в довірче управління в якості джерела погашення податкового боргу, а тому таке майно не може бути передане в податкову заставу, а контролюючим органам забороняється звертати стягнення на таке майно в якості погашення податкового боргу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити