Довідка про суму сплаченого податку та збору за межами України
Питання/Тема
В яких випадках необхідна довідка про суму сплаченого податку в іноземній державі?
...

...

Довідка про суму сплаченого податку в іноземній державі вимагається в силу статті 13 ПК України при зарахуванні податків, сплачених резидентом України (тобто з доходів, отриманих резидентом) , згідно з положенням міжнародних угод.

В окремих випадках міжнародні угоди не вимагають підтвердження сплати податку, при цьому, податок, що сплачується у Договірній Державі вважається таким, що включає будь-яку суму, яка була б сплачена, але через звільнення або пільги, відповідно до яких така сума не сплачується згідно зі спеціальними законами щодо стимулювання економічного розвитку відповідної Договірної Держави. Як правило, дія таких норм обмежена у часі з можливим продовженням за взаємною згодою договірних держав. (Див. угоди з Грецією, Швецією, Таїландом, Йорданією, Марокко, Кубою, Індією, Туркменістаном, В'єтнамом). Проте, навіть у такому випадку довідка потрібна для визначення бази та розміру податку, щоб в подальшому зарахувати їх в Україні як такі, що сплачені в іншій державі.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію