Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Документальна планова перевірка
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
За який період проводиться документальна планова перевірка?
...

...

З цього приводу існують дві протилежні позиції:

1) перевірка може бути проведена лише в межах 1095 днів (тобто в межах строку давності) . Це випливає з наступного:

  • за результатами перевірки у разі виявлення правопорушення складається акт, на підставі якого контролюючий орган приймає податкове повідомлення-рішення;
  • пунктом 102.1. статті 102 ПК України встановлено, що контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до статті 39 ПК України), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов'язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, – за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов'язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.

...

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що становить собою документальна планова перевірка?Які документи може перевіряти контролюючий орган під час проведення документальної планової перевірки?План-графік проведення документальної планової перевіркиЯка підстава для проведення документальної планової перевірки?Яка періодичність проведення документальної планової перевірки?Яке місце проведення документальної планової перевірки?Які підстави для допуску до проведення документальної планової перевірки?Яким чином відбувається попередження платника податків про проведення документальної планової перевірки?Які наслідки недотримання 10-денного строку для попередження платника податків про проведення перевірки?Які наслідки недопуску посадових осіб контролюючого органу до проведення документальної планової перевірки?Чи може платник податків подати уточнюючу декларацію до початку проведення документальної планової перевірки?З якого моменту починається документальна планова перевірка?Чи можна оскаржити наказ про проведення документальної планової перевірки?Чи є наслідки проведеної перевірки протиправними у випадку визнання протиправним наказу про проведення перевірки? Який строк проведення документальної планової перевірки?Чи можуть бути продовжені строки проведення документальної планової перевірки?Яка відмінність між продовженням строків проведення перевірки та їх перенесенням / зупиненням?Чи можливе одночасне проведення перевірок контролюючим органом та державною фінансовою інспекцією?Чи може бути оскаржений акт перевірки?
Інформація про документ
Актуально з:
26.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити