Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Документальна планова перевірка
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Який строк проведення документальної планової перевірки?
...

...

Відповідно до пункту 77.7 статті 77 ПК України, строки проведення документальної планової перевірки встановлені статтею 82 цього Кодексу. Разом з тим, стаття 82 ПК України має назву « Строки проведення виїзних перевірок», хоча в пункті 82.1 і міститься формулювання «тривалість перевірок, визначених у статті 77 цього Кодексу».

Таким чином, має місце неточність формулювання самої назви статті, а отже зміст статті розповсюджуються і на документальні виїзні перевірки.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що становить собою документальна планова перевірка?Які документи може перевіряти контролюючий орган під час проведення документальної планової перевірки?План-графік проведення документальної планової перевіркиЯка підстава для проведення документальної планової перевірки?Яка періодичність проведення документальної планової перевірки?Яке місце проведення документальної планової перевірки?Які підстави для допуску до проведення документальної планової перевірки?Яким чином відбувається попередження платника податків про проведення документальної планової перевірки?Які наслідки недотримання 10-денного строку для попередження платника податків про проведення перевірки?Які наслідки недопуску посадових осіб контролюючого органу до проведення документальної планової перевірки?Чи може платник податків подати уточнюючу декларацію до початку проведення документальної планової перевірки?З якого моменту починається документальна планова перевірка?Чи можна оскаржити наказ про проведення документальної планової перевірки?Чи є наслідки проведеної перевірки протиправними у випадку визнання протиправним наказу про проведення перевірки? Чи можуть бути продовжені строки проведення документальної планової перевірки?Яка відмінність між продовженням строків проведення перевірки та їх перенесенням / зупиненням?За який період проводиться документальна планова перевірка?Чи можливе одночасне проведення перевірок контролюючим органом та державною фінансовою інспекцією?Чи може бути оскаржений акт перевірки?
Інформація про документ
Актуально з:
26.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити