Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Документальна планова перевірка
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може бути оскаржений акт перевірки?
...

...

За результатами проведення документальної планової перевірки у разі виявлення порушення складається акт (стаття 86 ПК України).

Акт перевірки не є рішенням суб'єкта владних повноважень, так як не створює юридичних наслідків у формі прав, обов'язків, їх зміни чи припинення, а лише фіксує факт правопорушення. Він не є правовим документом, який встановлює відповідальність суб'єкта господарювання та, відповідно, не є актом індивідуальної дії у розумінні частини 1 статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України від 06 липня 2005 року № 2747-IV (надалі – КАС України).

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що становить собою документальна планова перевірка?Які документи може перевіряти контролюючий орган під час проведення документальної планової перевірки?План-графік проведення документальної планової перевіркиЯка підстава для проведення документальної планової перевірки?Яка періодичність проведення документальної планової перевірки?Яке місце проведення документальної планової перевірки?Які підстави для допуску до проведення документальної планової перевірки?Яким чином відбувається попередження платника податків про проведення документальної планової перевірки?Які наслідки недотримання 10-денного строку для попередження платника податків про проведення перевірки?Які наслідки недопуску посадових осіб контролюючого органу до проведення документальної планової перевірки?Чи може платник податків подати уточнюючу декларацію до початку проведення документальної планової перевірки?З якого моменту починається документальна планова перевірка?Чи можна оскаржити наказ про проведення документальної планової перевірки?Чи є наслідки проведеної перевірки протиправними у випадку визнання протиправним наказу про проведення перевірки? Який строк проведення документальної планової перевірки?Чи можуть бути продовжені строки проведення документальної планової перевірки?Яка відмінність між продовженням строків проведення перевірки та їх перенесенням / зупиненням?За який період проводиться документальна планова перевірка?Чи можливе одночасне проведення перевірок контролюючим органом та державною фінансовою інспекцією?
Інформація про документ
Актуально з:
26.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити