Дохід
Питання/Тема
Які доходи нерезидента оподатковуються в Україні?
...

...

В Україні можуть оподатковуватися лише доходи нерезидента з джерелом їх походження з України.

Так, відповідно до пункту 15.1 статті 15 ПК України платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об'єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об'єктом оподаткування згідно з ПК України або податковими законами, і на яких покладено обов'язок із сплати податків та зборів.

Таким чином, якщо нерезидент має/одержує/передає об'єкт оподаткування або провадить діяльність, яка є об'єктом оподаткування, він є платником податків за українським законодавством та зобов'язаний сплачувати податки відповідно до нього.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке дохід для цілей оподаткування?Як оподатковуються доходи фізичних осіб?Що таке дохід для цілей оподаткування податком на доходи фізичних осіб?Що таке дохід підприємства для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств?Як обсяг доходу платника податків впливає на його можливість обрати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності? Чи є дохід об’єктом оподаткування єдиним податком?Що таке дохід з джерелом походження з України?Як оподатковується дохід з джерелом походження з України?Що таке іноземні доходи (доходи, отримані з джерел за межами України)? Які іноземні доходи оподатковуються в Україні?Який порядок оподаткування доходів нерезидентів в Україні?Який порядок застосовування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування стосовно повного або часткового звільнення від оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України?Який порядок подання довідки про підтвердження статусу резидента країни, з якою укладено міжнародний договір України?Що таке задекларований дохід?
Інформація про документ
Актуально з:
28.09.2015
Елемент податку:
  • Об'єкт оподаткування
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію