Дохід
Питання/Тема
Як оподатковуються доходи фізичних осіб?
...

...

Для цілей оподаткування ПК України поділяє фізичних осіб на платників податків - фізичних осіб, фізичних осіб - підприємців та фізичних осіб, що провадять незалежну професійну діяльність. Усі три категорії осіб є платниками податку на доходи фізичних осіб. Відповідно до статті 163 ПК України дохід є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб. Зважаючи на різноманітність доходів, які можуть виникати у фізичної особи, а також самих фізичних осіб, які є платниками цього податку, ПК України розподіляє поняття доходів за багатьма категоріями та видами, встановлює різні порядки обчислення та сплати різних видів доходів.

Детальніше про оподаткування доходів податком на доходи фізичних осіб…

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке дохід для цілей оподаткування?Що таке дохід для цілей оподаткування податком на доходи фізичних осіб?Що таке дохід підприємства для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств?Як обсяг доходу платника податків впливає на його можливість обрати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності? Чи є дохід об’єктом оподаткування єдиним податком?Що таке дохід з джерелом походження з України?Як оподатковується дохід з джерелом походження з України?Що таке іноземні доходи (доходи, отримані з джерел за межами України)? Які іноземні доходи оподатковуються в Україні?Які доходи нерезидента оподатковуються в Україні?Який порядок оподаткування доходів нерезидентів в Україні?Який порядок застосовування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування стосовно повного або часткового звільнення від оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України?Який порядок подання довідки про підтвердження статусу резидента країни, з якою укладено міжнародний договір України?Що таке задекларований дохід?
Інформація про документ
Актуально з:
28.09.2015
Елемент податку:
  • Об'єкт оподаткування
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію