Дохід
Питання/Тема
Чи є дохід об’єктом оподаткування єдиним податком?
...

...

Так, є, але лише у встановлених законом випадках:

  • для платників єдиного податку третьої групи об'єктом оподаткування є отриманий ними дохід (пункт 293.3 статті 293 ПК України);
  • оподаткуванню за ставкою 15% підлягає дохід платників єдиного податку першої-третьої груп, якщо щодо нього виконується одна з умов, встановлених пунктом 293.4 статті 293 ПК України (який перевищує обсяги, встановлені для відповідної групи платників єдиного податку; отриманий від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування тощо), або за ставкою вдвічі більшою для платників третьої групи у випадках, встановлених пунктом 293.5 статті 293 ПК України.
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке дохід для цілей оподаткування?Як оподатковуються доходи фізичних осіб?Що таке дохід для цілей оподаткування податком на доходи фізичних осіб?Що таке дохід підприємства для цілей оподаткування податком на прибуток підприємств?Як обсяг доходу платника податків впливає на його можливість обрати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності? Що таке дохід з джерелом походження з України?Як оподатковується дохід з джерелом походження з України?Що таке іноземні доходи (доходи, отримані з джерел за межами України)? Які іноземні доходи оподатковуються в Україні?Які доходи нерезидента оподатковуються в Україні?Який порядок оподаткування доходів нерезидентів в Україні?Який порядок застосовування міжнародних договорів про уникнення подвійного оподаткування стосовно повного або часткового звільнення від оподаткування доходів нерезидентів із джерелом їх походження з України?Який порядок подання довідки про підтвердження статусу резидента країни, з якою укладено міжнародний договір України?Що таке задекларований дохід?
Інформація про документ
Актуально з:
28.09.2015
Елемент податку:
  • Об'єкт оподаткування
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію