Договір про спільну діяльність без створення юридичної особи
Питання/Тема
Що являє собою договір про спільну діяльність без створення юридичної особи?
...

...

Згідно з частиною 1 статті 1130 Цивільного кодексу України (далі – ЦК України), за договором про спільну діяльність сторони (учасники) зобов'язуються спільно діяти без створення юридичної особи для досягнення певної мети, що не суперечить закону.

Спільна діяльність може здійснюватися як на основі об'єднання вкладів учасників (просте товариство), так і без об'єднання вкладів учасників, натомість, належне правове регулювання останнього наразі відсутнє.

Цивільним законодавством вимагається, щоб договір про спільну діяльність укладався у письмовій формі.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію