Договір консигнації
Питання/Тема
Чи має право платник єдиного податку на підставі договору комісії (консигнації) здійснювати продаж товарів, реалізація яких не дозволяє застосовувати спрощену систему оподаткування?
...

...

Чинним законодавством не встановлено обмежень щодо форм цивільно-правових договорів, які платники єдиного податку мають право укладати. Водночас, платники єдиного податку повинні провадити господарську діяльність, яка не заборонена підпунктом 291.5.1 пункту 291.5 статті 291 Податкового кодексу України та передбачена умовами перебування на обраній групі.

Таким чином, можемо дійти висновку, що платник єдиного податку не має права здійснювати продаж товарів, реалізація яких не дозволяє застосовувати спрощену систему оподаткування, незалежно від форми цивільно-правового договору.

close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке договір консигнації?
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію