Стаття 2001. Електронне адміністрування податку на додану вартість
Редакції документа
Питання/Тема
Як сплачується сума недоплати з ПДВ та штраф при поданні уточнюючого розрахунку?
...

...

Відповідно до пункту 25 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року № 569, розрахунок з бюджетом у зв'язку з поданням уточнюючого розрахунку відповідно до пункту 50.1 статті 50 ПК України та сплата передбачених ПК України штрафних санкцій і пені здійснюються платником податку з поточного рахунка до відповідного бюджету.

Крім того, у листі ДФС України від 14.01.2016 № 550/6/99-99-19-03-02-15 (далі – Лист) контролюючий орган висловив, фактично, позицію, що такі суми недоплати ПДВ та штрафу можуть погашатись наявними на інтегрованій картці платника податку (далі – ІКПП) непогашеними залишками бюджетного відшкодування, які впливають на значення реєстраційної суми.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію