Стаття 2001. Електронне адміністрування податку на додану вартість
Редакції документа
Питання/Тема
Чи може невідшкодована сума ПДВ, відображена на особовому рахунку платника ПДВ, і яка оскаржувалася в суді, бути врахованою до реєстраційної суми податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, якщо рішення суду було прийнято на користь платника податків? (Запитання від користувача Вікторії)
...

...

Відповідно до пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПК України), порядок зарахування від'ємної суми ПДВ на електронний рахунок платника ПДВ, залежить від того, коли були задекларовані непогашені залишки податку.

Якщо від'ємне значення було заявлено до 01 лютого 2015 року

Згідно з пунктом 34 підрозділу 2 розділу ХХ ПК України, суми помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань з ПДВ станом на 1 липня 2015 року автоматично збільшують суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні /розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 200.3 ПК України. На суму такого збільшення:

  • зменшується сума, задекларована до сплати до бюджету звітного періоду або збільшується сума від'ємного значення, задекларована у звітному періоді;
  • помилково та/або надміру сплачені грошові зобов'язання з ПДВ вважаються погашеними.
Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію