Стаття 1281 ПК України. Порушення правил вивезення нафтопродуктів, палива моторного альтернативного та скрапленого газу з території акцизного складу
Питання/Тема
Що розуміється під «вивезенням» та «транспортуванням» в цілях кваліфікації відповідальності за статтею 128-1 ПК України?
...

...

Законодавець оперує двома термінами: вивезення та транспортування. Під вивезенням товарів з території акцизного складу слід розуміти сукупність дій, пов'язаних із їх переміщенням за територію акцизного складу у будь-який спосіб у відповідному напрямку, зазначеному в товарно-транспортній накладній. Під транспортуванням, в свою чергу, потрібно розуміти перевезення товарів, що здійснюється одним або кількома транспортними засобами, а також пов'язані з ним операції, включаючи завантаження (вивантаження), перезавантаження і відпочинок в місцях зупинки, до моменту вивантаження товарів.

Тобто поняттям транспортування можуть охоплюватись випадки перевезення нафтопродуктів, палива моторного альтернативного та скрапленого газу між пунктами, які не відносяться до акцизних складів, тоді як вивезення означає виключно переміщення з території акцизного складу. Саме до такого висновку можна дійти, аналізуючи ряд положень Податкового та Митного кодексів України.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
21.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію