Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Номінальний утримувач (номінальний власник) доходу
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Термін «Особа, що має право на отримання доходів»
...

...

«Особа, що має право на отримання доходів» – це правова конструкція, що використовується в контексті застосування пониженої ставки податку або звільнення від оподаткування згідно з правилами міжнародного договору України до дивідендів, процентів, роялті, винагород тощо нерезидента, отриманих із джерел в Україні.

Певні доходи нерезидентів із джерелом їхнього походження з України оподатковуються їхніми податковими агентами – резидентами. Перелік цих доходів визначений підпунктом 141.4.1 пункту 141.4 статті 141 Податкового кодексу України (далі – ПК України).

Згідно з пунктом 103.2 статті 103 ПК України податковий агент може самостійно застосувати звільнення від оподаткування або зменшену ставку податку, передбачену відповідним міжнародним договором України, на час виплати доходу нерезиденту, якщо такий нерезидент є бенефіціарним (фактичним) отримувачем (власником) доходу і є резидентом країни, з якою укладено міжнародний договір України.

У розумінні пункту 103.3 статті 103 ПК України бенефіціарним власником вважається особа, що має право на отримання доходів.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити