Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Надміру сплачена/стягнена сума
Редакції документа
Питання/Тема
Чи може контролюючий орган за рахунок надміру сплачених коштів здійснювати їх стягнення в погашення боргу з інших платежів?
...

...

Виходячи з положень пункту 43.4 статті 43 ПК України, а також пункту 43.4-1 статті 43 ПК України обов'язковим реквізитом заяви платника податку на повернення надміру сплачених сум грошового зобов'язання є визначення платником податку напрямів перерахування коштів, що повертаються як надміру сплачені, а саме:

1) на погашення грошового зобов'язання та/або податкового боргу з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету;

2) повернення у готівковій формі коштів за чеком у разі відсутності у платника податків рахунка в банку;

3) на рахунок платника в системі електронного адміністрування ПДВ – у разі повернення надміру сплачених податкових зобов'язань з ПДВ, зарахованих до бюджету з рахунка платника податку в системі електронного адміністрування ПДВ;

4) на поточний рахунок платника податків в установі банку:

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити