Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Надміру сплачена/стягнена сума
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
В яких випадках можуть виникнути надміру сплачені грошові зобов’язання? Чи виникатиме надміру сплачена сума у разі сплати податку під час процедури оскарження?
...

...

В силу положень підпункту 14.1.115 пункту 14.1 статті 14 ПК України надміру сплачені грошові зобов'язання – суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.

Як правило, зазначена переплата може виникнути внаслідок:

  • визначення платником податків у платіжному дорученні суми, що перевищує суму до сплати, вказану у податковій декларації;
  • зменшення платником податків податкових зобов'язань за попередні періоди шляхом подання уточнюючого розрахунку (за умови, що зазначені зобов'язання були сплачені в обсязі, визначеному при поданні декларації) .

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 334 6107

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити