Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Надміру сплачена/стягнена сума
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Коли може виникнути надміру стягнена сума?
...

...

Відповідно до пункту 17.1.10 статті 17 ПК України передбачено право платника податків на залік чи повернення надміру сплачених, а також надміру стягнутих сум податків та зборів, пені, штрафів в порядку, встановленому законодавством.

Визначення поняття «надміру стягнуті суми» не надано в ПК України, проте надано визначення «надміру сплаченої суми» грошового зобов'язання, як суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити