Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Надміру сплачена/стягнена сума
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Як здійснюється повернення коштів, що надміру стягнені внаслідок продажу заставленого майна платника податків?
...

...

Відповідно до постанови Кабінету Міністір України від 29.12.10 №1244 «Про деякі питання реалізації статті 95 ПК України» організація роздрібної торгівлі, брокер (брокерська контора) або організатор аукціону (торгів), що уклали з контролюючим органом або регіональним відділенням Фонду державного майна договір (угоду) про продаж майна, перераховує кошти, отримані від такого продажу, на рахунок, відкритий в органах Казначейства за балансовим рахунком 3412 «Інші кошти, тимчасово віднесені на доходи державного бюджету» (далі – рахунок 3412) за місцем обліку платника податків, не пізніше наступного робочого дня після дати зарахування коштів на рахунок організації роздрібної торгівлі, брокера (брокерської контори) або організатора аукціону (торгів).

Після зарахування коштів на зазначений рахунок, наступного робочого дня органи Казначейства передають відповідним контролюючим органам в установленому порядку виписку з рахунка 3412 у вигляді електронного реєстру розрахункових документів.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити