Надміру сплачена/стягнена сума
Редакції документа
Питання/Тема
Чи може контролюючий орган за рахунок надміру сплачених коштів здійснювати їх стягнення в погашення боргу з інших платежів?
...

...

Исходя из положений пункта 43.4 статьи 43 НК Украины, обязательным реквизитом заявления налогоплательщика о возврате излишне уплаченных сумм денежного обязательства является определение налогоплательщиком направлений перечисления средств, которые возвращаются как излишне уплаченные. При этом, одно из таких направлений – на погашение денежного обязательства (налогового долга) по другим платежам, контроль за взиманием которых возложен на органы Государственной фискальной службы, независимо от вида бюджета.

Альтернативными направлениями, в свою очередь, являются:

1) на текущий счет налогоплательщика в учреждении банка;
2) возврат наличными средствами по чеку в случае отсутствия у плательщика налогов счета в банке.

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію