Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Надміру сплачена/стягнена сума
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може контролюючий орган за рахунок надміру сплачених коштів здійснювати їх стягнення в погашення боргу з інших платежів?
...

...

Виходячи з положень пункту 43.4 статті 43 ПК України, обов'язковим реквізитом заяви платника податку на повернення надміру сплачених сум грошового зобов'язання є визначення платником податку напрямів перерахування коштів, що повертаються як надміру сплачені. При цьому, один із таких напрямів – на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи Державної фіскальної служби, незалежно від виду бюджету.

Альтернативними напрямами, у свою чергу, є:

1) на поточний рахунок платника податку в установі банку;
2) повернення готівковими коштами за чеком у разі відсутності у платника податків рахунку в банку.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити