Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Камеральна перевірка
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які підстави проведення камеральної перевірки?
...

...

Камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення. Тобто, ПК України не передбачає процесуальної підстави для проведення такої перевірки.

Що стосується матеріальної підстави, то в абзаці другому пункту 75.1 статті 75 ПК України зазначено, що камеральні перевірки проводяться контролюючим органом виключно у випадках та порядку, встановлених ПК України. У яких випадках проводиться камеральна перевірка ПК України чітко не визначає (за винятком статті 200 ПК України). Лише проаналізувавши підпункт 75.1.1 пункту 75.1 статті 75 ПК України можна зробити висновок, що такою підставою є подання податкової декларації (розрахунку) платником податків та прийняття її контролюючим органом. Порядок проведення камеральної перевірки регламентується статтею 76 ПК України.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити