Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Аукціон (публічні торги)
Питання/Тема
Аукціон (публічні торги)
...

...

Аукціон – продаж майна покупцеві, який запропонував за нього найвищу ціну. Саме таке тлумачення терміну «аукціон» є найбільш поширеним. Це вбачається з приписів Постанови Кабінету Міністрів України № 803 від 06.06.2007 року «Про затвердження Порядку відчуження об'єктів державної власності», Постанови Кабінету Міністрів України № 1063 від 15.08.2007 року «Деякі питання реалізації та управління військовим майном», Порядку продажу об'єктів, що підлягають приватизації разом із земельними ділянками державної власності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 689 від 08.07.2009 року.

Податковий кодекс України визначає аукціон (публічні торги) як публічний спосіб продажу активів з метою отримання максимальної виручки від продажу активів у визначений час і в установленому місці (пункт 14.1.8. статті 14 ПК України).

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 334 6107

close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити