Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Пункт 119.2 ПК України «Порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб – платників податків»
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Яким чином наявність або відсутність умислу впливає на кваліфікацію дій особи за пунктом 119.2 статті 119 Податкового кодексу України?
...

...

Питання повторності правопорушень в межах пункту 119.2 статті 119 ПК України потребує додаткового аналізу. Закон не дає чіткої відповіді на те, чи вважатиметься повторністю допущення декількох помилок або ж випадків подання недостовірної інформації в межах одного документа. Так, роботодавець, складаючи звітність по сплаті податку на доходи фізичних осіб, може в межах одного документа допустити помилки відносно різних працівників або ж кілька помилок відносно одного працівника. Визначення повторності діяння в даному випадку безпосередньо впливатиме на кваліфікацію правопорушення.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Таблиця до п. 119.2 ст. 119 ПК УкраїниЧи обмежується коло суб'єктів відповідальності за порушення, передбачене пунктом 119.2 статті 119 Податкового кодексу України винятково податковими агентами – роботодавцями?Чи передбачені податковим законом умови, які виключають відповідальність та застосування штрафних санкцій за подання з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги)?Пункт 119.2 статті 119 ПК України передбачає відповідальність за неподання або подання з порушенням встановлених строків, не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податку, суми утриманого з них податку. Яким чином здійснюється подання такої інформації?Що означають поняття «недостовірні відомості податкової звітності» та «помилки податкової звітності», які використані у пункті 119.2 статті 119 Податкового кодексу України?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити