Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Пункт 119.2 ПК України «Порушення платником податків порядку подання інформації про фізичних осіб – платників податків»
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Що означають поняття «недостовірні відомості податкової звітності» та «помилки податкової звітності», які використані у пункті 119.2 статті 119 Податкового кодексу України?
...

...

При розкритті об'єктивної сторони правопорушення, передбаченого пунктом 119.2 статті 119 Податкового кодексу України, необхідно зупинитися на аналізі понять «недостовірні відомості податкової звітності» та «помилки податкової звітності». На наш погляд, критерієм відмежування даних понять є суб'єктивне ставлення правопорушника (або посадової особи правопорушника, у разі, якщо останнім визнається юридична особа) до вчинюваного діяння. Недостовірні відомості до податкової звітності вносяться умисно, на відміну від помилок, які, в свою чергу, вносяться з необережності і є арифметичними або технічними.

Читати детальніше
Пов'язані питання/Теми
Таблиця до п. 119.2 ст. 119 ПК УкраїниЧи обмежується коло суб'єктів відповідальності за порушення, передбачене пунктом 119.2 статті 119 Податкового кодексу України винятково податковими агентами – роботодавцями?Чи передбачені податковим законом умови, які виключають відповідальність та застосування штрафних санкцій за подання з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, а також суми отриманої оплати від фізичних осіб за товари (роботи, послуги)?Пункт 119.2 статті 119 ПК України передбачає відповідальність за неподання або подання з порушенням встановлених строків, не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податку, суми утриманого з них податку. Яким чином здійснюється подання такої інформації?Яким чином наявність або відсутність умислу впливає на кваліфікацію дій особи за пунктом 119.2 статті 119 Податкового кодексу України?
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити