165.1.35
Питання/Тема
165.1.35
...

...

Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб вартість наданих профспілкою путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування на території України?

Відповідно до підпункту 165.1.35 пункту 165.1 статті 165 Податкового кодексу України, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Актуально з:
28.12.2014
Елемент податку:
  • База оподаткування
  • Вид платежу:
    Податок на доходи фізичних осіб
    Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію