Діапазон цін (рентабельності) / Медіана діапазону цін (рентабельності)
Редакції документа
Питання/Тема
Як розраховується діапазон цін (рентабельності) та медіана діапазону цін (рентабельності)?
...

...

Діапазон цін та медіана діапазону цін визначається згідно з Порядком розрахунку діапазону цін (рентабельності) та медіани такого діапазону для цілей трансфертного ціноутворення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 381.

Для визначення діапазону цін (рентабельності) здійснюються такі дії:

1) використовується вибірка цін (фінансових показників) зіставних операцій, впорядкована за зростанням. Кожному значенню вибірки починаючи з мінімального присвоюється порядковий номер. Якщо вибірка містить два і більше однакових значення, до неї включаються всі такі значення. До вибірки не включається ціна (фінансовий показник) контрольованої операції.

2) визначення нижнього квартиля діапазону:

  • якщо добуток числа 0,25 і числа значень вибірки цін (фінансових показників) є цілим числом, – як середнє арифметичне значення між значенням, що має у вибірці порядковий номер, рівний такому цілому числу, та значенням, що має наступний порядковий номер у вибірці;
  • якщо добуток числа 0,25 і числа значень вибірки цін (фінансових показників) не є цілим числом, – як значення, що має у вибірці порядковий номер, який дорівнює збільшеній на одиницю цілій частині такого числа.

...

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
22.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію