Державний виконавець
Питання/Тема
Які строки встановлені для подання та розгляду скарги на рішення, дії або бездіяльність державних виконавців?
...

...

Варто звернути увагу на строки подання скарги:

  • 10 днів – з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав чи свобод;
  • 3 дні – з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав чи свобод, у разі оскарження постанови про відкладення провадження виконавчих дій.[1]

NB! Проте, як зазначається в абзаці другому пункту 16 Постанови Пленуму ВССУ від 07.02.2014 р. № 6, коли в законі встановлено спеціальний порядок обчислення строків звернення заявника зі скаргою до суду (щодо оскарження в порядку цивільного судочинства), їх перебіг має визначатися за цими нормами, а не за нормами статті 385 ЦПК.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Щодо особливостей пред’явлення виконавчого документа до виконання, пов’язаних із набуттям чинності Законом України «Про виконавче провадження» № 1404-VIII від 02.06.2016?Який строк для пред’явлення до примусового виконання посвідчень комісій по трудових спорів та виконавчих документів, за якими стягувачем є держава чи державний орган, відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» № 1404-VIII?Хто може бути державними виконавцями та які особливості їх правового статусу?Які особливості оскарження окремих актів та постанов державних виконавців?Які повноваження мають державні виконавці?Які права встановлені для державних виконавців щодо доступу до державних реєстрів?Яка відповідальність встановлена для державних виконавців?Щодо яких рішень здійснюється примусове виконання державною виконавчою службою?В який час доби можуть проводитись дії державних виконавців?Яка відповідальність встановлена за невиконання вимог державного виконавця?У якому порядку можна оскаржити рішення, дії або бездіяльність державних виконавців?Який порядок подання скарги на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця?
Інформація про документ
Актуально з:
28.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію