Державна таємниця
Питання/Тема
Які особливості здійснення контролюючими органами їх функцій щодо державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, що провадять діяльність, пов’язану з державною таємницею?
...

...

Виходячи з положень підпункту 17.1.9 пункту 17.1 статті 17 ПК України, платник податків має право на нерозголошення контролюючим органом (посадовими особами) відомостей про такого платника без його письмової згоди та відомостей, що становлять конфіденційну інформацію, державну, комерційну чи банківську таємницю та стали відомі під час виконання посадовими особами службових обов'язків, крім випадків, коли це прямо передбачено законами.

Відповідно до пунктів 3, 12 Положення про забезпечення охорони державної таємниці під час здійснення контрольно-ревізійних функцій органами державної податкової служби України, затвердженого Наказом Державної податкової адміністрації України від 29.08.2002 р. № 400, весь комплекс заходів, пов'язаний з організацією та здійсненням допуску працівників державних податкових органів на підприємства, установи та організації, діяльність яких пов'язана з державною таємницею, для виконання контрольно-ревізійних функцій, здійснюється через режимно-секретні органи відповідних державних податкових органів. Так, надання підприємствами, організаціями і установами, діяльність яких пов'язана з державною таємницею, бухгалтерських звітів і балансів, податкових звітів, розрахунків та інших документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків, листування з цих питань повинні здійснюватися в повному обсязі відповідно до чинного законодавства та надсилатися через режимно-секретні органи, якщо ці матеріали містять секретні відомості.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
21.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію