Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Декларація
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які наслідки для платника податків у випадку втрати або зіпсуття податкової декларації з вини оператора поштового зв’язку?
...

...

Одним з випадків передбачених ПК України для звільнення платника податків від відповідальності є факт втрати або псування поштового відправлення або ж затримки його вручення контролюючому органу з вини оператора поштового зв'язку. За таких обставин платник податків не буде нести відповідальність за пунктом 120.1 ПК України.
У випадку отримання повідомлення про втрату або псування поштового відправлення, платник податків протягом п'яти днів зобов'язаний надіслати повторно податкову декларацію. Повідомлення про втрату потрібно додати до декларації в підтвердження того, що дійсно вже був факт надіслання податкової декларації платником податків до контролюючого органу. Але в такому випадку інший елемент податкового обов'язку платника – сплата сум податків ніяким чином не змінюється. Відповідно до статті 57 ПК України строк сплати зобов'язання є чітко визначеним, в залежності від обставин. Зокрема, у випадку, коли платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, сплата повинна відбутись протягом 10 днів за останнім днем відповідного граничного строку для подання декларації. Також враховуючи зміст пункту 49.7 статті 49 ПК України, слід звернути увагу на те, що обов'язок по сплаті податку повинно бути здійснено не залежно від затримки (втрати або зіпсуття) поштового відправлення з вини оператора поштового зв'язку.  

Юрист-аналітик Taxlink

Євгеній СОКУР

close icon
Пов'язані питання/Теми
Що становить собою обов’язок декларування?Які обов’язкові реквізити повинні бути зазначені в податковій декларації?Які строки для подання податкової декларації?Що слугуватиме підтвердженням повноважень представника при поданні податкової декларації?Який порядок продовження строків подання податкової декларації?Чи можна подати податкову декларацію за формою, відмінною від затвердженої центральним органом виконавчої влади?Чи буде вважатися податковою декларацією документ, складений у відповідності до вимог статті 48 ПК України, проте без необхідних документів фінансової звітності?Яким чином платник податків може подати податкову декларацію контролюючому органу?Який порядок надіслання податкової звітності засобами поштового зв’язку?Який порядок подання звітності в електронному вигляді?Які наслідки для платника податків у разі, коли він не може подати звітність в електронному вигляді, у зв’язку із тим, що не працює кабінет для подання звітності?Які дані можуть перевірятися контролюючими органами під час подання декларації?Як діяти платнику податків у разі відмови контролюючого органу прийняти податкову декларацію?
Інформація про документ
Актуально з:
06.07.2015
Елемент податку:
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити