Декларація
Питання/Тема
Чи можна подати податкову декларацію за формою, відмінною від затвердженої центральним органом виконавчої влади?
...

...

Відповідно до пункту 46.5 статті 46 ПК України форма податкової декларації затверджується центральним органом виконавчої влади. Проте має місце виключення, яке передбачене пунктом 46.4 статті 46 ПК України. Згідно з цим пунктом, якщо платник податків вважає що чинна форма податкової декларації, затверджена в порядку, визначеному законодавством, збільшує або зменшує його податкове зобов'язання, він може:

  • зазначити даний факт у спеціально відведеному місці для таких позначень в податковій декларації;
  • подати разом з декларацією доповнення до неї, з відповідним поясненням мотивів такого доповнення, які можуть бути складені за довільною формою, таке доповнення буде вважатися невід'ємною частиною декларації.
Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що становить собою обов’язок декларування?Які обов’язкові реквізити повинні бути зазначені в податковій декларації?Які строки для подання податкової декларації?Що слугуватиме підтвердженням повноважень представника при поданні податкової декларації?Який порядок продовження строків подання податкової декларації?Чи буде вважатися податковою декларацією документ, складений у відповідності до вимог статті 48 ПК України, проте без необхідних документів фінансової звітності?Яким чином платник податків може подати податкову декларацію контролюючому органу?Який порядок надіслання податкової звітності засобами поштового зв’язку?Які наслідки для платника податків у випадку втрати або зіпсуття податкової декларації з вини оператора поштового зв’язку?Який порядок подання звітності в електронному вигляді?Які наслідки для платника податків у разі, коли він не може подати звітність в електронному вигляді, у зв’язку із тим, що не працює кабінет для подання звітності?Які дані можуть перевірятися контролюючими органами під час подання декларації?Як діяти платнику податків у разі відмови контролюючого органу прийняти податкову декларацію?
Інформація про документ
Актуально з:
06.07.2015
Елемент податку:
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію