Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Цивільна дієздатність / Фізична особа
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи можуть фізичні особи бути платниками податку на майно?
...

...

Виходячи з того, що відповідно до статті 265 ПК України податок на майно складається з: 1) податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки ; 2) транспортного податку ; 3) плати за землю , вважаємо за необхідне зазначити наступне.

Згідно з пунктом 266.2. статті 266 ПК України будь-яка фізична особа , яка є власником об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості , що є об'єктом оподаткування , відповідно до пункту 266.2. статті 266 ПК України, є платником податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити