ЧЕК (іменний, банківський, дорожній, комерційний)
Питання/Тема
Яка дата виникнення податкових зобов’язань з ПДВ при постачанні операцій, якщо розрахунки між контрагентами здійснюються за чеком?
...

...

Відповідно до частини 4 статті 1102 Цивільного кодексу України видача чека не погашає грошового зобов'язання, на виконання якого він виданий.

У зв'язку з цим ПК України встановлює особливі правила щодо визначення дати виникнення податкових зобов'язань, якщо розрахунок за постачання товару/ послуги здійснюється за чеком.

Так, у положенні пункту 187.5 статті 187 ПК України зазначено, що у разі якщо постачання товарів/ послуг здійснюється з використанням кредитних або дебетових карток, дорожніх, комерційних, іменних або інших чеків, датою збільшення податкових зобов'язань вважається дата, що засвідчує факт постачання платником податку товарів/ послуг покупцю, оформлена податковою накладною, або дата виписування відповідного рахунка (товарного чека), залежно від того, яка подія відбулася раніше.

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке чек?
Інформація про документ
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію