Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Бюджетний період
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Що таке «бюджетний період»?
...

...

Нормою статті 3 Бюджетного кодексу України (далі – БК України) визначено, що бюджетний період становить один календарний рік, який починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року, хоча для Державного бюджету України за особливих обставин бюджетний період може бути іншим з відповідним затвердженням місцевих бюджетів на такий самий період.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Інформація про документ
Актуально з:
05.07.2015
Елемент податку:
  • Податковий період
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити