Бюджетне відшкодування
Редакції документа
Питання/Тема
Після спливу якого терміну не відшкодоване бюджетне відшкодування вважається заборгованістю бюджету з ПДВ?
...

...

У пункті 200.23 статті 200 ПК України встановлено, що суми податку, не відшкодовані платникам протягом визначеного цією статтею строку, вважаються заборгованістю бюджету з відшкодування податку на додану вартість. На суму такої заборгованості нараховується пеня на рівні 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, встановленої на момент виникнення пені, протягом строку її дії, включаючи день погашення.

Отже, після спливу цих крайніх строків, протягом яких Держказначейство повинно було перерахувати бюджетне відшкодування, на суму такого бюджетного відшкодування починає нараховуватися пеня.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити