Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Бюджетне відшкодування
Редакції документа
Питання/Тема
Після спливу якого терміну не відшкодоване бюджетне відшкодування вважається заборгованістю бюджету з ПДВ?
...

...

После истечения этих крайних сроков, в течение которых Государственное казначейство Украины должно было перечислить бюджетное возмещение, на сумму такого бюджетного возмещения начинает начисляться пеня. Срок, в течение которого Государственное казначейство Украины должно было перечислить бюджетное возмещение, исчисляется с учетом пунктов 200.10 и 200.13 статьи 200 НК Украины.

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 334 6107

close icon
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити