Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід
|
Реєстрація

Ru

En

Ua

Бюджетне відшкодування
Редакції документа
Питання/Тема
Після спливу якого терміну не відшкодоване бюджетне відшкодування вважається заборгованістю бюджету з ПДВ?
...

...

Після спливу цих крайніх строків, протягом яких Державне казначейство України повинно було перерахувати бюджетне відшкодування,  на суму такого бюджетного відшкодування починає нараховуватися пеня. Строк,  протягом якого Державне казначейство України повинно було перерахувати бюджетне відшкодування, обраховується з урахуванням пунктів 200.10 та 200.13 статті 200 ПК України. 

Читати детальніше
close icon
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити