Безнадійний податковий борг/списання безнадійного податкового боргу
Питання/Тема
Чи можна оскаржити бездіяльність контролюючого органу щодо несписання безнадійного податкового боргу у випадках, коли він був зобов’язаний зробити таке списання в силу вимог закону?
...

...

У випадках, передбачених підпунктами 101.2.1. – 101.2.3 ., 101.2.5. пункту 101.2. статті 101 Податкового кодексу України (далі - ПК України) контролюючі органи в силу пункту 101.5. статті 101 ПК України та розділу IV Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 № 577 (далі - Порядок № 577) повинні здійснювати списання  безнадійних податкових боргів щокварталу протягом двадцяти календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку, передбаченого для подання податкової декларації (розрахунку) за звітний (податковий) квартал.

Однак на практиці часто виникають такі ситуації, коли контролюючі органи не здійснюють такі списання безнадійних податкових боргів всупереч нормам чинного законодавства.

У цьому випадку рекомендуємо платникам податку звертатися до адміністративного суду з позовом до контролюючого органу.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію