Арешт майна платника податків
Редакції документа
Питання/Тема
В яких випадках контролюючим органом може бути застосовано адміністративний арешт майна?
...

...

Відповідно до пункту 94.2 статті 94 ПК України та пункту 3.1 Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків,  затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 р. № 568 (з 15.09.2017 пункт 1 розділу ІІІ Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 632), керівник контролюючого органу може прийняти рішення про застосування адміністративного арешту майна платника податків, якщо контролюючим органом з'ясовується одна з таких обставин:

  • платник податків порушує правила відчуження майна, що перебуває у податковій заставі;

Відповідно до пункту 4.1 Порядку застосування податкової застави контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 р. № 572 (з 04.08.2017 пункт 1 розділу V Порядку застосування податкової застави контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2017 № 586), платник податків може відчужувати майно, що перебуває у податковій заставі, тільки за згодою контролюючого органу, а також у разі якщо контролюючий орган впродовж десяти днів з дня отримання від платника податків відповідного звернення не надав такому платнику податків відповіді про надання (ненадання) згоди.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
01.01.2017
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію