Арешт майна платника податків
Редакції документа
Питання/Тема
В якому випадку контролюючий орган застосовує тимчасовий арешт майна? Який порядок тимчасового арешту майна платника податків?
...

...

Відповідно до пункту 94.7 статті 94 ПК України контролюючий орган у разі виявлення товарів, які виготовляються, зберігаються, переміщуються або реалізуються з порушенням правил, визначених митним законодавством України чи законодавством з питань оподаткування акцизним податком., службові (посадові) особи органів доходів і зборів або інших правоохоронних органів відповідно до їх повноважень тимчасово затримують таке майно зі складанням протоколу.

Тимчасове затримання майна оформлюється протоколом, форма якого затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1239. Відповідно до Порядку № 568, визначено процедуру складання та надсилання вказаного протоколу особі у якої вилучається майно. Так, керівник контролюючого органу після отримання протоколу приймає рішення про накладення адміністративного арешту у відповідності до ПК України, або за результатом розгляду відмовляє в прийнятті такого рішення. Таке рішення керівника, повинно бути прийняте до 24 години робочого дня, що настає за днем складання протоколу про тимчасове затримання майна. Якщо за вказаний час не приймається рішення по відношенню до такого майна, особі слід розуміти, що таке майно вважається звільненим від тимчасового арешту.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію