Арешт майна платника податків
Редакції документа
Питання/Тема
Коли можливе накладення арешту на цінні папери?
...

...

З норм чинного ПК України вбачається, що арешт цінних паперів може бути здійснено у випадку наявності підстав для застосування адміністративного арешту майна. А також відповідно  до пункту 20.1.32 статті 20 ПК України, передбачено право контролюючого органу звернутися до суду, щодо зупинення видаткових операцій шляхом накладення арешту на цінні папери, які знаходяться на рахунку в банку. Таке право виникає лише у випадку, якщо платник перешкоджає виконанню податковим керуючим повноважень.

(Додатково див. аналітичний матеріал «Податковий керуючий») .

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що становить собою адміністративний арешт майна платника податків?В яких випадках контролюючим органом може бути застосовано адміністративний арешт майна?Який порядок накладення адміністративного арешту на майно платника податків?Який порядок накладення арешту на кошти платника податків? Чи може бути накладено арешт на кошти платника податків, що знаходяться в банку, з інших підстав, аніж тих, що передбачені пунктом 94.2 статті 94 ПК України?Який порядок накладення арешту на цінні папери?Який порядок припинення та продовження адміністративного арешту майна платника податків? В якому випадку контролюючий орган застосовує тимчасовий арешт майна? Який порядок тимчасового арешту майна платника податків? Яким чином платник податків може оскаржити рішення контролюючого органу щодо застосування адміністративного арешту?
Інформація про документ
Актуально з:
28.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію