Арешт майна платника податків
Редакції документа
Питання/Тема
Який порядок припинення та продовження адміністративного арешту майна платника податків?
...

...

ПК України встановлено, що арешт на майно може бути накладено рішенням керівника контролюючого органу, обґрунтованість якого протягом 96 годин має бути перевірена судом. Фактично, строк в 96 годин, є мінімальним для арешту майна, у разі підтвердження обґрунтованості, та який може бути продовжено. Відповідно до пункту 94.10 статті 94 ПК України та пункту 8.1 Розділу 8 Порядку № 568, встановлено, що строк застосування адміністративного арешту майна не може бути продовжений в адміністративному порядку, у тому числі за рішенням інших державних органів. Тобто, продовження строку адміністративного арешту може бути здійснено на підставі рішення суду. Чинним ПК України не встановлений конкретний строк на який може бути продовжено арешт майна платника податків.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
28.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію