Арешт майна платника податків
Редакції документа
Питання/Тема
Який порядок накладення адміністративного арешту на майно платника податків?
...

...

Керівник контролюючого органу (його заступник) за наявності однієї з обставин, визначених розділом III Порядку застосування адміністративного арешту майна платника податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 № 568, та на підставі звернення про застосування адміністративного арешту майна платника податків відповідного підрозділу, який у межах своїх повноважень встановлює такі обставини, приймає рішення про застосування адміністративного арешту майна платника податків.

Відповідно до ПК України передбачена обов'язкова перевірка судом обґрунтованості рішення контролюючого органу щодо накладення арешту на майно платника податків. Провадження у такому випадку здійснюється в порядку статті 183-3 Кодексу адміністративного судочинства України. Відповідно до вимог цієї статті контролюючий орган здійснює подання у письмовій формі до суду протягом 24 годин з моменту встановлення обставин, що стали підставою для прийняття рішення про накладення арешту. Суд розглядає таке подання протягом строку, що не перевищує 96 годин з моменту отримання подання від контролюючого органу.

(Див. додатково аналітичний матеріал до статті 183-3 Кодексу адміністративного судочинства України).

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що становить собою адміністративний арешт майна платника податків?В яких випадках контролюючим органом може бути застосовано адміністративний арешт майна?Який порядок накладення арешту на кошти платника податків? Чи може бути накладено арешт на кошти платника податків, що знаходяться в банку, з інших підстав, аніж тих, що передбачені пунктом 94.2 статті 94 ПК України?Коли можливе накладення арешту на цінні папери? Який порядок накладення арешту на цінні папери?Який порядок припинення та продовження адміністративного арешту майна платника податків? В якому випадку контролюючий орган застосовує тимчасовий арешт майна? Який порядок тимчасового арешту майна платника податків? Яким чином платник податків може оскаржити рішення контролюючого органу щодо застосування адміністративного арешту?
Інформація про документ
Актуально з:
28.07.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію