Акт відмови платника податків від опису майна у податкову заставу
Питання/Тема
Який механізм захисту передбачений для платника податків у разі настання для нього негативних наслідків, які пов’язані зі складенням Акту відмови від опису майна у податкову заставу?
...

...

Аналізуючи судову практику можна дійти таких висновків:

1. При настанні негативних наслідків для платника податків та судовому розгляді справи потрібно враховувати те, що податковий орган зобов'язаний надати достатні підстави застосування до платника податків саме цих податкових наслідків.

Відповідно до статті 70 Кодексу адміністративного судочинства України докази по справі мають бути належними та допустимими, тобто належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування. Сторони мають право обґрунтовувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги. Обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію