Акт про відсутність майна, що може бути описано у податкову заставу.
Питання/Тема
Що таке акт про відсутність майна, що може бути описане у податкову заставу?
...

...

Законодавчо не закріплено визначення акту про відсутність майна, що може бути описане у податкову заставу. Про такий акт лише згадується у абаці 3 пункту 89.4 статті 89 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПК України). Зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків та заборона відчуження таким платником податків майна діють до дня складення акту опису майна платника податків у податкову заставу податковим керуючим або акту про відсутність майна, що може бути описано у податкову заставу, або погашення податкового боргу в повному обсязі. Податковий керуючий не пізніше робочого дня, що настає за днем складення цих актів, зобов'язаний надіслати банкам, іншим фінансовим установам, а також платнику податків рішення про складення актів, яке є підставою для поновлення видаткових операцій та скасування заборони на відчуження майна.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію