Акт про відсутність майна, що може бути описано у податкову заставу.
Питання/Тема
Чи можна оскаржити акт про відсутність майна у податкову заставу?
...

...

Акт не є рішенням суб'єкта владних повноважень, так як не створює юридичних наслідків у формі прав, обов'язків, їх зміни чи припинення, а лише фіксує відповідний факт. Він не є правовим документом, який встановлює відповідальність суб'єкта господарювання та, відповідно, не є актом індивідуальної дії у розумінні частини 2 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України від 06 липня 2005 року № 2747-IV (далі – КАС України), а отже не породжує відносин, які можуть бути предметом судового спору.

Тобто такий акт не може бути оскаржений до суду. Водночас до суду можуть бути оскаржені дії щодо складення відповідного акту.



Експерт Taxlink
Костянтин ЧАРТОРИЙСЬКИЙ

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію