Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Акт перевірки
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Коли акт вважається врученим/надісланим?
...

...

В залежності від видів податкової перевірки, ПК України визначає різні умови вручення/ надсилання акта.

Камеральна перевірка. Відповідно до пункту 86.2 статті 86 ПК України, після реєстрації акта перевірки у контролюючому органі він вручається або надсилається для підписання протягом трьох робочих днів платнику податків у порядку, встановленому статтею 42 ПК України. Згідно з пунктом 42.2 статті 42 ПК України документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові.

Таким чином, після реєстрації акта у контролюючому органі він надсилається протягом трьох робочих днів платнику податків за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручаються такому платнику або його законному чи уповноваженому представнику.

Документальна виїзна/невиїзна перевірка. ПК України визначає однаковий порядок вручення/ надсилання актів для документальних виїзних чи невиїзних перевірок. Акт документальної виїзної/невиїзної перевірки складається у двох примірниках, підписується посадовими особами контролюючого органу, які проводили перевірку, та реєструється в контролюючому органі протягом п'яти робочих днів (для платників податків, які мають філії та/або перебувають на консолідованій сплаті – протягом 10 робочих днів) . Після цього акт вручається особисто платнику податків чи його законному представнику або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Фактична перевірка. Відповідно до пункту 86.5 статті 86 ПК України Акт (довідка) про результати фактичних перевірок, визначених статтею 80 цього Кодексу, складається у двох примірниках, підписується посадовими особами контролюючих органів, які проводили перевірку, реєструється не пізніше наступного робочого дня після закінчення перевірки. Акт (довідка) про результати зазначених перевірок підписується особою, яка здійснювала розрахункові операції, платником податків та його законними представниками (у разі наявності).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити