Агентський договір
Питання/Тема
Як оподатковується господарська діяльність ФОП-платника єдиного податку – турагента?
...

...

Відповідно до пункту 292.4 статті 292 ПК України, у разі надання послуг, виконання робіт за агентськими договорами доходом є сума отриманої винагороди повіреного (агента). Доходом фізичної особипідприємця платника єдиного податку, який здійснює або забезпечує туристичну діяльність, надаючи послуги за агентським договором, є розмір отриманої винагороди. 

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію