Адміністративна відповідальність за податкові правопорушення
Питання/Тема
Звільнення від адміністративної відповідальності
...

...

Кодекс про адміністративні правопорушення, як і КК України, передбачає підстави звільнення від відповідальності. Проте підходи до окреслення даного правового інституту в адміністративному праві дещо звужені. Законом передбачено лише три підстави звільнення від відповідальності за адміністративні правопорушення – звільнення від адміністративної відповідальності у зв'язку з передачею матеріалів адміністративного провадження на розгляд громадської організації чи трудового колективу, малозначність діяння та закінчення строків притягнення до адміністративної відповідальності.

Так, згідно зі статтею 21 КУпАП особа, яка вчинила адміністративне правопорушення, звільняється від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд громадської організації або трудового колективу, якщо з урахуванням характеру вчиненого правопорушення і особи правопорушника до нього доцільно застосувати захід громадського впливу.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Поняття та склад адміністартивного правопорушенняСтаття 1631 КУпАП. Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновківСтаття 1632 КУпАП. Неподання або несвоєчасне подання платіжних доручень на перерахування належних до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів)Стаття 1633 КУпАП. Невиконання законних вимог посадових осіб органів доходів і зборівСтаття 1634 КУпАП. Порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходиСтаття 1641 КУпАП. Порушення порядку подання декларації про доходи та ведення обліку доходів і витратСтаття 1651 КУпАПСтаття 1666 КУпАП (частини 3-6)Стаття 18823 КУпАП. Перешкоджання уповноваженим особам органів доходів і зборів, Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування у проведенні перевірок
Інформація про документ
Актуально з:
26.05.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію